Magyar nyelv Angol nyelv Német nyelv Francia nyelv Orosz nyelv
Lovasfelszerelés, lószerszám, lovasruházat, webáruház.
Ügyfélszolgálat: 06-1-433-4266, 06-70-333-2283
Bejelentkezés
E-mail
Jelszó
Ugrás a WebShop oldalra
Kizárólagos képviseletek
Stübben - www.stuebben.de
Plastica Panaro - www.plasticapanaro.it
Happy Ross - www.happyross.de
Pioneer - www.pioneerhorseline.com
Fleck - www.fleck-co.de
Pharmaka - www.pharmaka-essen.de
Pikeur - www.pikeur.de
Eskadron - www.eskadron.de
Sprenger - www.sprenger.de
Ruiz Diaz - www.ruizdiaz.com
Werkman - www.werkman.nl
Waldhausen - www.waldhausen.com
Casco - www.casco-helme.de
Ako - www.kerbl-austria.at
Cavalor - www.calvalor.com
Állategészségügy, lóápolás
Bemer terápia - www.bemerterapia.hu
Lótakarómosás - www.lotakaromosas.hu
Lovasiskolák, lovasudvarok
Amennyiben szeretné, hogy lovas vállalkozása linkként felkerüljön, kérem jelezze a web@nagylovas.hu email címre.

Bács - Kiskun megye
El Bronco Westernranch - www.elbronco.hu
Lópofa Csárda és Lovarda - www.lopofa.hu
Magyar Póni klub szövetség - www.poniklub.hu
Silverado Western Ranch - www.cowboy.hu

Baranya megye
Bólyi Csemete Lovasiskola - www.csemetelovi.hu

Békés megye
jelentkezést várunk

Borsod - Abaúj - Zemplén megye
Varga Lovasiskola - www.vargalovarda.freeweb.hu

Budapest
Akadémia Lovas Egyesület - www.lovarda.com
Favorit Lovarda - www.favoritlovarda.uw.hu
Mega Farm Kft - www.megafarm.hu
Rákoscsabai Fecske Lovas Egyesület
www.fecskelovas.hu


Csongrád megye
Dél - Alföldi Lovasudvar - www.lovas-sport.hu
Equest Sport Lovas Klub - www.equestsport.com
Equitania Lovas Club és Lovasudvar - www.equitania.hu

Fejér megye
Bélápapuszta Lovasközpont - www.belapa.hu
Kunos Lovarda - www.kunos.hu
Sárbogárdi Lovas Egyesület - www.sarbogardile.fw.hu

Győr - Moson - Sopron megye
Széchenyi István Lovasiskola - www.szechenyilovasiskola.eu
Brandmajor - www.brandmajor.hu
Vadon Lovas Club - www.lovasklub.vadongroup.hu

Hajdú - Bihar megye
jelentkezést várunk

Heves megye
jelentkezést várunk

Jász - Nagykun - Szolnok megye
jelentkezést várunk

Komárom - Esztergom megye
jelentkezést várunk

Nógrád megye
Ipoly-völgyi Lovas Diák SE - www.ipoly.civilport.hu

Pest megye
Akáctanya Lovasturisztikai Komplexum
www.akactanya.hu

Boldog Ló Farm - www.blappaloosa.com
Bodor Major - www.bodormajor.hu
Farm Lovasiskola - www.farm.vilaga.hu
Galga Lovasklub Sportegyesület
www.galgalovasklub.hu

Galopp Major - www.galoppmajor.hu
Gombai Pegazus Lovarda
www.gportal.hu/portal/pegazuslovarda

Gyenes Lovarda - Vác - www.gyeneslovarda.hu
Halápi Ranch - Kisoroszi
HSH Lovarda - www.hshlovarda.hu
Hunkadombi Lovasklub
www.hunkadombilovasklub.echt.hu

Kincsem Lovaspark - www.kincsemlovaspark.hu
Lázár Lovaspark - www.lazarteam.hu
Lovasudvar Halásztelek - www.lovastelek.hu
Lovas hírdetési oldal - www.LóEladás.hu
Monarchia Panzió és Lovasközpont - www.mplk.hu
Mustang Lovasclub - www.mustanglovasclub.hu
Patkóvár Lovarda - www.patkovar-lovarda.hu
PCSLE - Cserkész és Lovas Központ - www.pcsle.hu
PKN Ranch - www.pknranch.hu
Sánta Őz Lovastanya - www.santaoz.hu
Sóskúti Lovassport Club - www.lovassport.hu
Stampok Szabadidő Park - www.stampok.hu
Szuperfarm Lovarda - www.szuperfamily.hu
Vác - Sejcei Lovarda - www.vac-sejceilovarda.hu

Somogy megye
Galopp Lovas Üdülőfalu - www.kocsicsarda.hu
Hubertus Agráripari Bt. - www.hubertus.hu
Siófok Bella Lovas Udvar - www.bellapuszta.hu
Szarkavári Lovasklub (Kaposvár)
www.szarkavarilovasklub.hu

Szabolcs - Szatmár - Bereg megye
jelentkezést várunk

Tolna megye
Puszta Lovasudvar és Vendégház Cseresznyéspuszta
www.pusztalovasudvar.hu


Vas megye
Appaloosa Ranch - wwww.appaloosa.hu

Veszprém megye
Csikós Lovasudvar - www.csikos-lovasudvar.hu
Georgikon Lovasiskola - www.georgikon.hu/lovasiskola
Hasik Hotel és Lovasudvar - www.hasik.hu

Zala megye
jelentkezést várunk

Románia
Hipparion Lovasközpont - www.hipparion.ro
Maestoso Lovarda - www.maestoso.ro
Lovagoltatás Magyarországon
Horse riding holidays in Hungary
www.discoverhungaryltd.co.uk
Lovas folyóiratok
Lovas Nemzet - Lovaslap mindennap
www.lovasnemzet.hu
Lószállítás
Lószállítás Non - Stop - www.loszallitasnonstop.hu
Appaloosa Ranch - www.appaloosa.hu
Egyesületek
Bács - Kiskun megye
Első Magyar Pónifogathajtó Egyesület
www.ponifogat.hu


Komárom - Esztergom megye
Bábolna Nemzeti Ménesbirtok - www.babolnamenes.hu

Pest megye
Xenophon Lovasklub - www.xenophon.hu

Somogy megye
Pannon Lovasakadémia - www.lovasakademia.hu
Közérdekű szervezetek
Magyar Lovas Szövetség - www.lovasszovetseg.hu
Díjugrató szakág - www.dijugratoszakag.hu
Díjlovas szakág
www.horvath-lukacs.hu/dijlovas/eDressage/index.html

Military szakág
www.lovasszovetseg.hu/lovastusa/index.htm

Magyar Nemzeti Lovarda
www.nemzetilovarda.hu/index2.html

Póni Klub Szövetség - www.poniklub.hu
Polo Klub - www.poloclub.hu/news_hun.html
Magyar Nemzetőrség - www.nemzetorseg.hu
Szállás
Duna - Party Pansio - www.duna-party-pansio.hu
Társlinkek
Lótenyésztés.lap.hu - www.lotenyesztes.lap.hu
Aranygaléria - www.gportal.hu/aranygaleria
Lovaspolo - lovaspolo.lap.hu
Magyar Polo Club- www.magyarpoloclub.hu
Lóvásár portál- www.gportal.hu/portal/lovasar/
Magyar Vár Alapítvány - www.mv.hu